Про проєкт

Сервіс безкоштовних ветеринарних онлайн консультацій для всіх українських власників домашніх тварин, які піклуються про здоров'я своїх улюбленців, потребують допомоги та не мають можливості відвідати ветеринарну клініку в умовах воєнного часу або вимушеної еміграції.

Записатись на консультацію

Як з'явилася ідея проєкту

 • З самого початку війни GladPet та Veterinarians Without Borders допомагають українським тваринам і їх власникам – насамперед із поставками кормів та необхідних медикаментів у різні куточки України, в першу чергу – в найбільш постраждалі регіони.

  Але в процесі стало очевидно, що цього недостатньо. Потрібно закривати не тільки самі базові потреби тварин, але й допомагати отримувати ветеринарну допомогу. Тому що в постраждалих містах є великі проблеми із доступом до ветеринарних клінік і лікарів – частина клінік пошкоджено, більшість лікарів також вимушена була виїхати. Інколи люди фізично не мають змоги доїхати до лікарні.

 • Навіть ті люди, які виїхали в інші регіони також не можуть знайти собі клініку і лікаря. Сумніваються в призначеннях незнайомих лікарів і хочуть отримати альтернативну думку. Із тими, хто виїхав в інші країни, схожа ситуація, яка ускладнюється труднощами з перекладом і взаєморозумінням із лікарями.

  На щастя, технічні можливості дозволяють вирішити дуже багато питань, не виходячи із дому. І не зважаючи на те, що у суттєвому відсотку випадків все одно знадобиться допомога офлайн, є величезний перелік питань, коли буде достатньо консультації через інтернет.

  Саме із розуміння цієї необхідності і склалася взаємодія з:
 • GladPet

  Як некомерційний проєкт, який допомагає тваринам знайти дім, а с початком війни – шукає шляхи гуманітарної допомоги тваринам;

 • Пес і Кіт

  Клініки ветеринарної медицини “Пес і Кіт”, як експертів в сфері ветеринарії (вже працювали онлайн на донатній основі)

 • Veterinarians Without Borders

  Які зробили цей проєкт можливим у безкоштовному варіанті за рахунок донатів небайдужих людей із Канади.

За період повномасштабної війни в Україні спільноті GladPet вдалося

 • Роздати 37 211 кг корму перетримкам, притулкам, харків'янам і одеситам з тваринами.

 • Надати 2851 упаковку ветеринарних препаратів для тварин Харкова та Одеси.

 • Запустити Безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин разом з Ексвет за підтримки Veterinarians Without Borders.

 • Запустити проєкт адресної допомоги тваринам які знаходяться на прифронтових чи деокупованих територіях , спільно з Українською Волонтерською Службою.

З питань партнерства:

Ми відкриті до партнерства та взаємодії, для того аби допомагати хвостатим. Якщо ви хочете приєднатись до нас в ролі партнера то ми завжди будемо вам раді.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

З питань співпраці та партнерства: